Zábava

Vyznavači zimních sportů ocení zejména přímé spojení se sjezdovým areálem Javor, Zahrádky a Hnědý vrch,Janské Lázně,Velká Úpa, kterému slouží skibusy se zastávkou 100m od chaty a možnost večerního lyžování na osvětlené sjezdovce Javor, nejdelší v ČR (další info na www.pecpodsnezkou.cz).

Skiresort Černá hora-Pec nabízí lyžařům přes 40 km sjezdovek na jeden skipas.

S příchodem jara nabízí překrásná scenerie hor mnoho možností pro aktivní odpočinek nebo krásný výlet novou kabinou lanovkou na Sněžku.

Tradiční pěší turistiku do okolí nejvyšší hory ČR doplňují desítky kilometrů cyklotras s dopravou propojenou cyklobusem až do Harrachova. Pro vyznavače golfu je v dosahu 12 km 18ti jamkové golfové hřiště Mladé Buky. V letní sezoně jistě zaujme možnost romantického posezení venku u ohniště, v klidové zóně u potoka.

V bezprostřední blízkosti chaty se nachází řada dobrých restaurací v různých cenových kategoriích.  V okolí naleznete půjčovny veškerého sportovního vybavení a další zařízení pro zpestření pobytu či sportovní vyžití jako je sauna, fitness, bowling, horská bobová dráha, obří skluzavky, squash.Tenisový kurt – 50m od chaty. Krytý bazén je v hotelu Horizont vzdáleného 200m od chaty,  krásný aquapark můžete navštívit v 20 km vzdáleném Trutnově. Zpestřením pobytu může být výlet do ZOO ve 50km vzdáleném Dvoře Králové nad Labem.

Každý návštěvník chaty PECKA obdrží KARTU HOSTA,na kterou může využívat řadu slev (např.nová lanovka na Sněžku – 30%, Hnědý vrch a Portášky, Relax park, bazén v Horizontu, Kosmetika , Wellnes). Aktuální informace získáte na kontaktech CHATA PECKA a na chatě prostřednictvím info letáků či u správce chaty.

Další tipy na výlety a jiné aktivity můžete získat na www.region-krkonose.cz